Hakkımızda
Şirketimiz, uzman kadro ağıyla müşterilerini bilgilendirmek, sigortacılık hakkında biIgilendirmek, ihtiyacı doğru ve tam belirlemek ve talebi karşılayacak ürünü sunmak konusunda gözlemleyici ve yönlendirici bir rol üstlenerek, müşteri odaklı bir yaklaşımı benimser. Hızlı ve eksiksiz hasar ödemesi için çaba sarf eder, uluslararasi yaygın iş ağı, teknoloji kullanımı, risk yönetimi hizmetlerindeki öncü ve sürekli ürün geliştirme kabiliyetiyle farkını ortaya koyar.

Uzman ve deneyimli ekibimiz, teknolojik ve finansal altyapımız, sürekli geliştirme ve iyileştirme anlayışımız ile size sürekli kaliteli hizmeti taahhüt ediyoruz.

Risk Yönetimi

Yenilikçi teknolojiler ve rekabetçiliği etkileyen yeni kavramlar, işletmelerin her alanını hızla ve kökten etkilemektedir. Stratejik risk yönetimi yapısıyla inşa edilmiş olan şirketimiz, dalgalı sularda akıntının yönü değiştikçe, proaktif aksiyonlar alır.

Broker Nedir?

Sigorta veya reasürans sözleşmesi yaptırmak isteyenleri temsil ederek, bu sözleşmelerin yaptırılacağı şirketlerin seçiminde tamamen tarafsız ve bağımsız davranarak ve teminat almak isteyen kişilerin hak ve menfaatlerini gözeterek sözleşmelerin akdinden önceki hazırlık çalışmalarını yürütmeyi ve gerektiğinde sözleşmelerin uygulanmasında veya tazminatın tahsilinde yardımcı olmayı temsil eden kurumdur.

Neden Biz?

Sigortacılık sektörü de diğer tüm sektörler gibi beklenmeyen global değişimlerden etkilenebilen, ulusal veya uluslararası ani sorunlar karşısında güçlükler yaşayabilen bir sektördür.

Hayatını, malını hatta geleceğini bu sektörde yer alan bir şirkete emanet eden sigortalının böyle durumlarda kendisini koruyabilmesi için kişisel bilgi ve deneyiminin her zaman yeterli olması beklenemez.

Profesyonel anlamda uzman kadrosuyla sektörü sürekli takip eden, gerekli analizleri yapabilen, sektörün geleceğini görebilen, sektörle ilgili geniş bir geçmişe sahip olan şirketimiz sizi bu tür risklere karşı korur.

Bize Ulaşın

+90 (212) 227 07 13